Teams Name: On

Reguli Principale :

1.Este interzis Q+W !
2.Este interzis golul direct din corner !
3.Este interzis sa injuri adversarii ! Incalcarea acestei reguli duce de la pierderea meciului cu 5-0 pana la suspendarea contului in functie de gravitate !
4.Este interzis folosirea patch-urilor care influenteazã calitatea jocului în FIFA09 ! (gen Liga I Romania etc.)
5.In cazul in care jucati in fazele finale ex. optimi,sferturi,semifinale sau meciuri in care doar 1 merge mai departe in caz de egalitate iar aceasta nu e perfecta castiga cel care a dat mai multe goluri in deplasare.
6.Finalele se joaca doar in meci TUR !

Alte Reguli :

1. Pentru inscrierea in campionat trebuie sa va inregistrati pe forum !
2.Meciurile se vor juca prin direct IP , chit ca se joaca pe ip real sau cu ajutorul unui program pentru retele virtuale gen hamachi.
3.Rezultatele trebuie postate pe forum pana la data limita de disputare a etapei in curs
4.Fiecare reclamatie trebuie insotita de dovezi clare...cea mai concludenta fiind cea a print-screenului, fiecare reclamatie neinsotita de dovezi poate atrage dupa sine avertizarea userului in cauza!!!
5.Nu injurati, nu va ironizati adversarul , evitati comentariile non Fair - Play de dupa meciuri!!!
6.Daca un meci se deconecteaza in minutul x se vor juca minutele ramase ... ex : daca un meci se deconecteaza in minutul 30 se va juca un nou meci pana in minutul 60, adunandu-se apoi scorurile!